دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

بیمارستان شهید سلیمانی نتیجه موفق ایده راه اندازی بیمارستانهای زنجیره ای

 | تاریخ ارسال: 1400/5/1 | 

بیمارستان شهید سلیمانی نتیجه موفق ایده راه اندازی بیمارستانهای زنجیره ای

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران با اشاره به ارائه قابل قبول خدمات درمانی در بیمارستان شهید سلیمانی شهر قدس، گفت: ارتقا سریع کمی و کیفی خدمات در این مرکز درمانی تازه تاسیس نتیجه ایده راه اندازی بیمارستان های زنجیره ای است.
 دکتر جلیل کوهپایه زاده؛ رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران پنج شنبه سی و یکم تیر ۱۴۰۰ در حاشیه بازدید از بیمارستان شهید سلیمانی شهرقدس گفت: تنها پنج ماه از شروع به کار این مرکز درمانی می گذرد اما ارائه خدمات به مردم در وضعیت قابل قبولی قرار دارد.
وی با بیان اینکه در بیمارستان شهید سلیمانی افراد مبتلا به کرونا و همچنین سایر بیماران مراجعه می کنند، افزود: معمولا بیمارستان های تازه تاسیس با تاخیری حدوداً یک ساله به آماده سازی و بهره برداری کامل می رسند اما در این مرکز درمانی با هم افزایی ناشی از نگاه راه اندازی بیمارستان های زنجیره ای شاهد ارائه خدمات درمانی فراوان و با کیفیت هستیم.
دکتر کوهپایه زاده یادآور شد: ضرورت وجود این مرکز درمانی در پیک پنجم کرونا بیش از پیش درک می شود و خوشبختانه بیمارستان به تجهیزات تشخیصی از جمله سی تی اسکن مجهز شده است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران خاطرنشان کرد: البته هر کاری در مجموعه نظام سلامت بی نقص نیست اما همکاران جوان بنده در این بیمارستان تلاش خود را برای جلب رضایت حداکثری شهروندان شهر قدس انجام می دهند.
وی در پایان گفت: امیدوارم سایر تجهیزات مورد نیاز نیز ظرف چند ماه آینده خریداری شوند و بیمارستان شهید سلیمانی شهر قدس با حداکثر کارایی، بهره وری و رضایتمندی مراجعه کنندگان به فعالیت خود ادامه دهد.CAPTCHA
دفعات مشاهده: 382 بار   |   دفعات چاپ: 53 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر